Drive-Thru

Wystarczy podjechać pod okienko!

Apteka Verus na ul. Łowmiańskiego od 2015 roku dla wygody pacjentów uruchomiła system sprzedaży Drive-Thru. Chcieliśmy wykorzystać dogodne dla kierowców położenie i zastosować rozwiązanie dotychczas nie spotykane w branży farmaceutycznej. Widoczne z daleka oznaczenia kierują wjeżdżających na parking pod naszą Aptekę wprost do okienka, w którym można złożyć zamówienie. Jadąc samochodem do domu czy pracy, zakupy w drodze to dzisiaj konieczność każdego z nas. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czas jest najcenniejszy. Drive-Thru to idealna propozycja dla Pacjentów w ciągłym pośpiechu, którzy liczą każdą straconą minutę.

Tego typu rozwiązania, w którym Pacjent może kupić lek lub usługi bez konieczności wysiadania z samochodu szczególnie popularne są w USA. W Europie wciąż jeszcze są nowością, ale powoli zdobywają coraz to większą popularność.

Jesteśmy niemal pewni, że z czasem ten system sprzedaży wielu Pacjentom przypadnie do gustu.

Drive-Thru – bez wysiadania z samochodu

To rozwiązanie niemal idealne dla Pacjentów mających trudności w poruszaniu się w wyniku zapalenia korzonków, bólem nóg lub innymi dolegliwościami chorobowymi.

Drive-Thru Apteka Verus – to wykwalifikowana obsługa

Rozwiązania tego typu w przemyśle farmaceutycznym to w dalszym ciągu nowość, a co za tym idzie jest to usługa mało spotykana. Nie oznacza to jednak, że Pacjenci chcący korzystać z tego sposobu sprzedaży będą narażeni na gorszą obsługę. Nasz Drive-Thru obsługują te same doświadczone i kompetentne farmaceutki jakie można spotkać w naszych aptekach.

Drive-Thru gdzie go szukać?

W chwili obecnej w pełni przystosowaną placówką jest nasza Apteka Verus na osiedlu Bolesława Chrobrego przy ul. Łowmiańskiego 2 w Poznaniu.

Zapraszamy do skorzystania z tego typu usługi.